galeria
SZANCERA
Jan Marcin Szancer
O mnie

Zapraszam Państwa do zapoznania się z unikatowym zbiorem ilustracji i rysunków wybitnego polskiego rysownika Jana Marcina Szancera, ilustratora wielu znanych bajek dla dzieci. Wszystkie wystawione przeze mnie prace są oryginalne - niektóre posiadają sygnatę jms. lub JMSzancer, inne w ogóle nie posiadają sygnaty Autora, jednakże zawierają charakterystyczną dla autora kreskę i sposób wyrazu.

Prace w całości stanowią moją własność. Część z prac sprzedałem za pośrednictwem jednej z krakowskich galerii sztuki, część rysunków sprzedałem za pośrednictwem portalu allegro.pl, część bezpośrednio.

Stan techniczny prezentowanych prac jest w zasadzie dobry mając na uwadze, iż nierzadko są to prace, które mają po ponad 40, 50, 60 lat - zdjecia zasadniczo dobrze oddają ich rzeczywisty stan. Niekiedy zdarzają się uszczerbki na rogach lub też przedarcia - ale niewielkie czy wręcz niezauważalne - lub też dziury od pinesek (też rzadko kiedy rzucają się w oczy).

Na pracach zdarzają się też ślady zabrudzeń na "czystej" części kartonu. Nie wiele prac posiada znaczące ubytki w postaci podarcia lub urwanych rogów. Takie ubytki jeżeli nie widać ich na pierwszy rzut oka opisuje, iż występują. Niektóre prace posiadają odręczne adnotacje ołówkiem Jana Marcina Szancera - który pracując przy projektach dopisywał przy nich swoje notatki - wielokrotnie są to nazwiska aktorów dla których projektował lub też postaci, które rysował.

Po wskazaniu konkretnej ilustracji - prześlę na wskazany adres mailowy kilka dokładniejszych zdjęć danej ilustracji zarówno od frontu jak i od tyłu - plus dodatkowy opis.

Istnieje możliwośc zawarcia transakcji za pośrednictwem portalu allegro.pl dla zwiększenia bezpieczeństwa transakcji - a to wedle listy wskazanych wcześniej prac.

Poza allegro procedura sprzedaży wygląda następująco:

 1. Nabywca wskazuje w mailu wykaz prac, którymi jest zainteresowany z podaniem nazwy względnie przesłaniem linka do tej pracy.
 2. Następnie po potwierdzeniu dostępności wskazanych prac Nabywca wskazuje adres na który ma nastąpic doręczenie.
 3. W dalszej kolejności Nabywca przelewa na wskazany rachunek bankowy kwotę stanowiącą równowartośc wybranych prac plus opłatę za kuriera która wynosi 50 zł (w przypadku zamówienia większej ilości prac - kwota ta zostanie określona w drodze korespondencji). Pracę z uwagi na ich wartośc wysyłam wyłącznie kurierem.
 4. Po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym - Sprzedający wysyła na wskazany adres korespondencyjny wskazane prace. Wysyłka następuje tego samego dnia, co nastąpiło zaksięgowanie środków. W wyjątkowych przypadkach o nieznacznym opóźnieniu (2 dni) Sprzedający poinformuje wcześniej o tym fakcie Nabywcę - w mailu potwierdzającym dostępnośc prac.
 5. Istnieje możliwośc osobistych oględzin i odbioru prac po wcześniejszym omówieniu telefonicznym.

 • Dane Sprzedajacego:
 • Łukasz Miłkowski
 • Worcella 6
 • 31-154 Kraków
 • Rachunek bankowy nr:
 • 84 1500 1487 1014 8055 5818 0000

Telefon: /+48/ 606-216-986
Mail: l.milkowski@gmail.com

GALERIA SZANCERA ©